Atrakcje Na Wesele - Konin

Gdy myślimy o tym najpiękniejszym dniu i o weselu, warto zadbać o dobre nastroje gości, którzy bywają wybredni. Dlatego nie wystarczą szalone zdjęcia weselne, dobre jedzenie i odpowiedni zespół. Należy zadbać o atrakcje na wesele.

Taką atrakcją może być wyjątkowy barman, który będzie widowiskowo serwował kolorowe drinki - choćby żąglując butelkami. Nie każda osoba lubi mocny alkohol, jaki podaje się zwykle na weselu. Będzie więc mogła skorzystać z lżejszego drinka, przyrządzonego wedle jej smakowych preferencji. Obecnie wykorzystuje się do robienia drinków suchy lód. Suchy lód tworzy zjawiskową mgiełkę nad napojem, co może bardzo fajnie uchwycić fotograf ślubny i przede wszystkim bawiący się goście.

Zdjęcia weselne z wielu imprez, pokazują również, że szczególnie lubianą atrakcją jest wiejski stół i pieczona dziczyzna, którą serwuje się nabitą zimnymi ogniami, co daje niesamowity efekt wizualny. W niektórych miastach można też wynająć trębacza, albo innego artystę muzyka, który zagra melodię odpowiednią do serwowanego mięsa. Być może wydaje się to dość dziwne, jednak w żargonie muzyków, mówi się „utwór do dzika”, „utwór do sarny”. Zdecydowanie jest to atrakcja. Warto zwrócić na nią uwagę, ponieważ w rejonie wielkopolski jest dużo myśliwych, od których można kupić świeże mięso w dobrej cenie.

Można też zaprosić jakąś gwiazdę, która zaśpiewa lub zagra na weselu. Oczywiście to wiaże się z dość dużymi kosztami. Trzeba się także liczyć z tym, iż zdjęcia ślubne z jej udziałem mogą być zabronione, ponieważ osoby publiczne silnie dbają o swoją prywatność.

Do jednej z bardziej popularnych obecnie atrakcji weselnych należy puszczanie lampionów szczęścia. Przyjął się kolejny przesąd, który głosi iż wzniesie się lampionu do góry zwiastuje parze młodej szczęście. Ponadto zdjęcia ślubne wykonane wieczorową porą, na których niebo wypełnia się lampionami są piękne.

Aby jak najlepiej ugościć wszystkich zebranych na ślubie, warto zapewnić im atrakcje w formie małego upominku, który dostaną na pamiątkę, kiedy będą opuszczać uroczystość. Miłym akcentem może być fotografia ślubna z parą młodą.

Świetną atrakcją dla zgromadzonych gości, może być nietypowy pierwszy taniec. Aby był niezapomniany, należy zapisać się na zajęcia taneczne, najlepiej kilka miesięcy przed ślubem. Nauczycieli tańca jest w Wielkopolsce bardzo wielu, więc nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego. Na rynku jest też bardzo wiele firm, które organizują atrakcje na wesele - może to być fontanna czekoladowa, czy pokaz fajerwerków lub niesamowity tort oraz występy artystyczne, kabareciane.